fasado dailylentės dailylentės fasadui

MOSO®- pasaulyje lyderiaujantis
aukštos kokybės bambuko gaminių tiekėjas

MOSO® įvaldymas ir meistrystė bambukų pramonėje

„MOSO International“ buvo įkurta 1997 m. Nyderlanduose ir nuo to laiko tapo neabejotina Europos rinkos lydere plėtojančia inovatyvius ir tvarius bambuko gaminius vidaus ir išorės reikmėms. Šiuo metu MOSO® yra pagrindinis aukštos kokybės bambuko gaminių tiekėjas daugiau nei 50 šalių. Turėdami daugiau nei 20 metų patirtį gana jaunoje bambukų pramonėje, MOSO® yra pripažinti pasauliniu bambuko A lygio prekės ženklu, nes yra orientuoti į tvarumą, produktų kokybę ir inovacijas.

Internetinė svetainė: www.moso-bamboo.com

Kodel MOSO bambuko gaminiai?

MOSO® vertybė Nr. 1:
Tvarumas

Ekologija yra daugiau nei madingas teiginys
Mes tikime, kad MOSO® bambukas yra viena perspektyviausių alternatyvų norint pereiti prie tvarios visuomenės. Jis auga greičiau nei bet kuris kitas augalas pasaulyje, tačiau turi kietmedžio savybių. Dėl šių savybių MOSO® bambukas yra ideali atogrąžų kietmedžio alternatyva.

Jums gali kilti klausimas, kiek tvarus yra produktas, pagamintas Kinijoje, tiekiamas iki pat rinkos? MOSO® įdėjo daug pastangų, kad iš tikrųjų įrodytų savo gaminių ekologiškumą. Visi ekologiški teiginiai yra pagrįsti nepriklausomų institutų poveikio aplinkai tyrimais, tokiais kaip anglies pėdsakas ir LCA bei ekologiniais ženklais (BREEAM, LEED, FSC ir kt.). Tolesnis mūsų ekologinio pėdsako mažinimas yra nuolatinis procesas.

Produkto nepriekaištinga kokybė

Produkto kokybė yra labai svarbi norint priimti santykinai naują produktą rinkoje, pavyzdžiui, bambuką.
Pagrindinė MOSO® sėkmės sąlyga visada buvo gamybos proceso kontrolė. Tai niekada nebuvo lengva, nes gamyba vyksta tolimojoje Kinijoje, naujoje bambukų pramonės šakoje. Įsteigus profesionalią organizaciją, visada užtikrinama MOSO® produktų kokybė ir prieinamumas. Skirtingai nuo daugelio kitų Europos įmonių, tiekiančių produktus iš Kinijos, MOSO® inspektoriai tikrina ne tik galutinį produktą. Jie dalyvauja gamybos procese nuo A iki Z. Gamyba ISO 9001 ir ISO 14001 sertifikuotose patalpose dar labiau garantuoja griežčiausių sveikatos, saugos ir aplinkosaugos taisyklių laikymąsi. MOSO® International BV, priklausomai nuo gaminio tipo, suteikia gaminiui garantiją iki 30 metų.

Inovacijos.

Raktinė inovacija tai subrendusio bambuko panaudojimas, kaip alternatyva kietmedžiams.

MOSO® visada orientavosi į naujoves. Garsus pavyzdys yra 200 000 m² išlenktų lubų plokštės Madrido oro uoste, iki šiol tai didžiausias bambuko projektas pasaulyje. Čia MOSO® buvo pirmasis, kuris sukūrė lanksčią, ugniai atsparią bambuko plokštę. Nuo tada, kai MOSO® pradėjo veiklą 1997 m., buvo aišku, kad daugeliui tinkamo bambuko gaminio dar nėra. Remiantis unikaliomis, įvairiapusiškomis šio šaltinio savybėmis, MOSO® visada vaidino pagrindinį vaidmenį kuriant naujus bambuko sprendimus. Kitas pavyzdys yra bambuko apdorojimo lauke technologija: MOSO® Bamboo X-treme®.

MOSO® misija:
„Kurti ir plėtoti inovatyvius, tvarius ir aukštos kokybės bambuko gaminius, skirtus namams, architektūroje ir pramonėje, su didele pridėtine verte vartotojui."

Rene Zaal, MOSO International BV generalinis direktorius