Bambuko privalumai

Moso bambukas yra vienas iš sparčiausiai augančių augalų žemėje.
Nors milžiniškas bambukas formaliai yra ne mediena, o žolė, jis pasižymi
puikiomis kietmedžio savybėmis.

Tvirti ir patvarūs bambuko gaminiai

Bambukas po perdirbimo yra itin kietas ir patvarus. Todėl MOSO® bambuko terasos lentos ir grindys gali būti naudojamos didelio intensyvumo ir apkrovos patalpoms. Be to keli produktai yra kur kas daugiau nei tinkami naudoti lauke.

lauko dailylentės tašai sijos

Natūraliai gražūs

Ryškiausias MOSO® bambuko gaminių bruožas yra jų natūralus grožis. Graži, natūrali bambuko faktūra suteikia gaminiam išskirtinį dizainą. Dėka didelio skirtingų stilių, konfigūracijų ir spalvų pasirinkimo, visada atrasite jūsų poreikius atitinkantį MOSO® bambuko gaminį.

MOSO® gaminių naudos

b-kieti-tvirti

Kieti ir tvirti

Aukšto stabilumo

Sveikas pasirinkimas

b-atsparu-ugniai

Atsparu ugniai

Platus pasirinkimas

b-garantija-30

Iki 30 metų garantija

Aukšto stabilumo

Dėl atskirų juostelių sudėties bambuko gaminiai traukiasi ir plečiasi mažiau nei dauguma medžio masyvo rūšių, todėl jie gali taikomi, kur reikalaujami labai stabilūs sprendimai. Todėl tai leidžia išlaisvinti kūrybiškumą ir sukurti unikalius ir intriguojančius sprendimus.

Rich results on Google's SERP when searching for 'bambuko grindys' or 'patvarios' grindys' or 'industrinės grindys' or 'komercinės grindys' or 'medinės grindys' or 'ekologiškos grindys' or 'stabilios grindys' or 'parketas' or 'grindų lentos' or 'ekspertai'

Sveikas pasirinkimas

MOSO® bambuko gaminiai taip pat yra sveikas pasirinkimas, nes jie yra antistatiniai ir antialergiški. Be to, jie išskiria labai mažai kenksmingų LOJ (lakiųjų organinių junginių). Dėl didelio tankio tam tikri MOSO® bambuko gaminiai atitinka griežtus priešgaisrinės saugos reikalavimus, o MOSO® ištestavo beveik visą savo bambukų gaminių asortimentą.

Itin platus gaminių pasirinkimas

Dėka plataus skirtingų stilių, konfigūracijų ir spalvų pasirinkimo visada rasite MOSO® bambuko gaminį, atitinkantį turimus poreikius. Nuo komercinio iki buitinio ar pramoninio pritaikymo iki neribotų sprendimų – MOSO® turi pakankamai žinių ir patirties, kad padėtų jums rasti tinkamiausią sprendimą.

Rich results on Google's SERP when searching for 'ekologija' or 'bambuko gaminiai' or 'stoginės' or 'pergolės' or 'terasos' or 'bambuko tašai' or 'sijos' or 'bambuko sijos' or' brusai' or 'bruseliai''
terasines lentos

Garantija iki 30 metų

Sukurti geriausią bambuko gaminį įmanoma tik nuolat skiriant didelį dėmesį kiekvienai detalei gamybos metu. Kinijos MOSO komanda buvo suburta būtent tam. Tik dėl jų kasdienių pastangų MOSO® bambuko gaminiai labai skiriasi nuo standartinio kiniško bambuko gaminio. Ir nors tai yra mažai tikėtinas atvejas, kad kažkas bus nepastebėta, klientai visada gali pasikliauti visišku mūsų palaikymu ir garantija iki 30 metų.

Nesibaigiantis šaltinis

Bambukas yra „begalinis“ šaltinis. Jis auga greičiau nei bet kuris kitas augalas, iki 1 metro per dieną! Kiekvienais metais nuimami 4-5 metų stiebai, suteikiantys galimybę jaunesniam bambukui augti iki subrendimo. Augimo metu MOSO® bambukas sugeria daugiau CO2, nei išsiskiria gamybos metu. Todėl visiems tvirtiems MOSO® bambuko gaminiams per visą jo gyvavimo ciklą užtikrinamas CO2 neutralumas.