'bambuko grindys' or 'medinės grindys' or 'plaukiojančios grindys' or 'geros grindys' or grindų meistras' or 'interjero dizainas' or 'interjero dizainerė' or 'solida bambuko grindys'

Bambuko grindys

Natūralios bambuko vidaus grindys. Gyvenamosios ir komercinės paskirties grindys.
MOSO® siūlo platų bambuko grindų pasirinkimą, kurios suskirstytos į kolekcijas.
Todėl kiekvienas gali lengvai rasti geriausią bambuko grindų sprendimą savo grindims.

"Grand" bambuko grindų kolekcija - didelės lentos erdviam ir išskirtiniam interjerui

„Grand“ kolekcija buvo sukurta klientams, kurie vertina didelių lentų estetiką ir dėka kurių sukuriamas erdvus ir išskirtinis vaizdas. Plačių lentų montavimas atliekamas ženkliai greičiau. Dideliame „Grand“ kolekcijos spalvų ir apdailos pasirinkime rasite bet kokiam interjerui tinkamas bambuko grindis.

"Eternal" kolekcija - stipriausios ir tvirčiausios bambuko grindys

„Eternal” kolekcija siūlo stipriausias, kiečiausias ir patvariausias bambuko grindis MOSO® asortimente. Šios kolekcijos grindys tinkamos ypač tiems, kurie ieško grindų, kurios tarnautų visą gyvenimą – „Eternal” kolekcijos grindys užtikrintai bus geriausias pasirinkimas. Šios grindys yra tokios tvirtos, kad jas galima montuoti pačiuose sudėtingiausiuose projektuose, pavyzdžiui, visuomeniniuose pastatuose, biuruose ir restoranuose, tačiau taip pat tinka gyvenamosioms patalpoms.

„Dynamic" kolekcija - natūralaus bambuko grindys, kurias itin lengva montuoti

„Dynamic“ kolekcija siūlo ekonomišką pasirinkimą klientams, norintiems natūralių grindų ir kurias lengva montuoti. Tai nereiškia, kad šios grindys yra prastesnės kokybės ar siūlo mažiau pasirinkimo galimybių. Tiesą sakant, „Dynamic” kolekcija suteikia plačiausią spalvų, raštų, apdailos ir matmenų galimybių spektrą, atitinkantį naujausias tendencijas.