Kaip yra gaminami
gaminiai iš bambuko

Per daugiau nei 20 metų patirtį, MOSO®
ištobulino gamybos procesą, todėl gali
pasiūlyti aukščiausios kokybės bambuko gaminius.

Bambuko stiebas supjaustomas į juostas

Užaugę ir po ketverių, penkerių metų subrendę bambuko stiebai yra tinkami derliaus nuėmimui. Lyginant atogrąžų kietmedžiai bręsta daugelį metų (50-80 metų), todėl bambukas yra kur kas geresnis ekologiškas pasirinkimas. Nuėmus bambukų derlių, jų stiebai išilgai suskaidomi į juosteles, pašalinama jų išorinė odelė (žievė). Iš prigimties juostelės yra šviesiai geltonos spalvos, tačiau jos gali būti kaitinamos iki šviesiai rudos spalvos (karamelės).

Bambuko juostos paruošiamos galutinio produkto gamybai

Apdorojus ir išdžiovinus, bambuko juostos yra paruoštos klijavimui keliais būdais, kad būtų pagamintas galutinis produktas.

Išdžiovintos bambuko juostos įvairiais būdais surenkamos į galutinį produktą ir gaunamos šios versijos:

Horizontalaus
presavimo

Vertikalaus
presavimo

High Density®

"Forest"

Lankstus
"Flexible"

Bambuko juostelių horizontalus presavimas

Horizontalaus presavimo versijoje, bambuko juostelės yra išdėstytomos horizontaliai ir suklijuojamos. Taip sukuriamas elegantiškas linijų rašto modelis, kuriame aiškiai matoma bambukui būdinga struktūra.

Bambuko juostelių vertikalus presavimas

Vertikalaus presavimo versijoje, bambuko juostelės yra išdėstomos vertikaliai ir suklijuojamos. Taip sukuriamas siaurų linijų modelis, kuriame bambuko mazgai yra matomi subtiliai.

High Density® technologijos pranašumas

High Density® metodu juostos klijuojamos ir suspaudžiamos su itin aukštu slėgiu. Šis suspaudimas padidina gaminio tankį nuo 700 kg / m3 iki daugiau nei 1150 kg / m3, todėl galutinis produktas tampa gerokai sunkesnis. „High Density®“ bambuko gaminių išvaizda yra unikali. Jis iš esmės primena medieną su tipinėmis „liepsnomis”, o bambukui būdingi  mazgai tampa tik šiek tiek matomi.

"Forest" stilius

Bambuko stiebas yra išskleidžiamas, sukuriant vientiso bambuko viršutinį lentos sluoksnį. Rezultate gaunamos itin tvirtos ir kietos grindys su unikalia, originalia bambuko stiebo išvaizda.

Lankstieji bambuko gaminiai - Flexbamboo

Bambuko juostelės sujungiamos naudojant lanksčią latekso arba audinio pagrindą. Gaminama tiek iš 15 mm pločio vientisų bambuko juostelių, tiek 50 mm pločio faneruotų juostų.

MOSO® bambuko gaminių CO2
yra neutralus arba geresnis
per visą jų "gyvenimo" ciklą.

MOSO® produktų poveikis aplinkai, išskyrus anglies sekvestravimo
poveikį, yra paskelbtas oficialioje aplinkosaugos produktų
deklaracijoje (EPD) pagal EN 15804.

MOSO® bambuko gaminių stiliai

20171113_D_HR_HDN

High Density®
natūralios spalvos

20080226_D_HR_DTC

High Density®
karamelinės spalvos

Rich results on Google's SERP when searching for 'bambuko plokšte' or 'bambuko fanera' or 'baldinė plokštė' or 'plokštė' or 'riedlentė' or 'panelė' or 'sienų apdaila' or 'plona plokštė' or 'sienų skydas'

High Density®
Tigrinė

Vertikalaus presavimo
natūralios spalvos

Vertikalaus presavimo
karamelinės spalvos

Horizontalaus presavimo
natūralios spalvos

Horizontalaus presavimo
karamelinės spalvos

Rich results on Google's SERP when searching for 'sienų dekoras' or 'lubų dekoras' or 'sienų plokštės' or 'bruseliai' or 'lagės' or 'akustinės plokštės' or 'akustika' or 'akustiniai sprendimai'or'lanksti sienų danga' or 'sienų tapetai'

Lankstus
"Flexbamboo"